Baloğlu Menü
Alışveriş Sepeti

İade ve Geri Ödeme

Firmamızdan almış olduğunuz baklava paketi kargo ile size ulaşınca eğer paket açılmışsa, yırtıksa, ve çok hasar görmüşse, lütfen gönderiyi teslim almayın ve olduğu gibi kargocuya iade edin.

Daha sonra para iadesi talebiniz için lütfen buraya tıklayarak karşınıza gelen formu doldurun.

Sipariş ödemenizi Havale/EFT yöntemiyle yapmışsanız geri ödeme yapmamız için lütfen forma iban bilgilerinizi girin. 3-5 iş günü içerisinde geri ödemeniz yapılacak ve tarafınıza bilgi verilecektir.

Sipariş ödemenizi Kredi Kartı ile yapmışsanız firmamız İyzico panelinden gerekli geri ödeme işlemlerini yapıp tarafınıza bilgi verecektir. Firmamız ve İyzico, geri ödemenizi yaptıktan sonra bankanızın bu iade tutarını ekstrenize yansıtması 10-15 iş gününü bulabilmektedir.

NOT: Türk Ticaret Kanununa göre baklava gibi tatlı ürünlerinin internet siparişlerinde ürün teslim alındıktan sonra tekrar iadesi mümkün değil. Bu yüzden lütfen kargo paketini iyi kontrol edin ve yukarıdaki talimatlara uyun.


Bu Sitede, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır.