Baloğlu Menü
Alışveriş Sepeti

Baklava

Baklava

Baklava

Tatlı tutkunlarının vazgeçilmezi, enfes bir lezzetin simgesi: Baklava! Geleneksel lezzetin modern dokunuşuyla buluştuğu bu eşsiz tat, her lokmada bir şölen sunuyor. İncecik yufka tabakaları arasında özenle yerleştirilmiş, fıstık ya da ceviz ile zenginleştirilmiş, mis gibi tereyağının kokusuyla buluşmuş enfes bir tat... Şerbetin muhteşem lezzetiyle taçlandırılmış bu lezzet, damakları şenlendirirken nostaljik bir keyif sunuyor. Özel günlerin vazgeçilmezi, misafirperverlik ve sevginin simgesi olan baklava, her diliminde enfes lezzetiyle damağınızda unutulmaz bir iz bırakıyor. Şimdi, bu eşsiz lezzeti keşfedin ve damaklarınızı şımartın!

Bülbül Yuvası Bülbül Yuvası
Yeni
İnce yufka katları arasında Antep fıstığıyla doldurulmuş, şerbetle tatlandırılmış, göz alıcı bir görünüme sahip olan bülbül yuvası baklava, eşsiz lezzetiyle tanınan bir tatlıdır.İçindekiler:Un, yumurta, nişasta, şeker, fıstık, sadeyağ(Hiçbir koruyucu ve katkı maddesi içermez.)Dayanma süresi:Kışın 3 ..
980,00TL
Vergiler Hariç:890,91TL
Dolama Dolama
Yeni Çok Satan
İnce yufka katları arasına tereyağı ve Antep fıstığı yerleştirilerek rulo şeklinde sarılan, dilimlenip fırınlanan ve ardından şerbet ile tatlandırılan fıstık dolama, lezzetli bir baklava çeşididir.İçindekiler:Un, yumurta, nişasta, şeker, fıstık, sadeyağ(Hiçbir koruyucu ve katkı maddesi içermez.)Daya..
1.050,00TL
Vergiler Hariç:954,55TL
Fıstıklı Baklava Fıstıklı Baklava
Yeni Çok Satan
Tatlı tutkunlarının vazgeçilmezi, enfes bir lezzetin simgesi: Fıstıklı Baklava. Birinci sınıf olarak ürettiğimiz baklava Gaziantep'ten tüm Türkiye'ye ücretsiz kargo. İçindekiler:Un, yumurta, nişasta, şeker, fıstık, sadeyağ, kaymak(Hiçbir koruyucu ve katkı maddesi içermez.)Dayanma süresi:Kışın 5 gün,..
800,00TL
Vergiler Hariç:727,27TL
Fıstıklı Şöbiyet Fıstıklı Şöbiyet
Yeni Çok Satan
İnce yufka katları arasında Antep fıstığıyla doldurulmuş, şerbetle tatlandırılmış, göz alıcı bir görünüme sahip olan şöbiyet baklava, eşsiz lezzetiyle tanınan bir tatlıdır.İçindekiler:Un, yumurta, nişasta, şeker, fıstık, sadeyağ, kaymak(Hiçbir koruyucu ve katkı maddesi içermez.)Dayanma süresi:Kışın ..
900,00TL
Vergiler Hariç:818,18TL
Havuç Dilimi Havuç Dilimi
Yeni Çok Satan
İnce yufka katları arasında Antep fıstığıyla doldurulmuş, şerbetle tatlandırılmış, göz alıcı bir görünüme sahip olan havuç dilimi baklava, eşsiz lezzetiyle tanınan bir tatlıdır.İçindekiler:Un, yumurta, nişasta, şeker, fıstık, sadeyağ, kaymak,(Hiçbir koruyucu ve katkı maddesi içermez.)Dayanma süresi:..
900,00TL
Vergiler Hariç:818,18TL
Kare Baklava Kare Baklava
Yeni Çok Satan
İnce yufka katları arasında Antep fıstığıyla doldurulmuş, şerbetle tatlandırılmış, göz alıcı bir görünüme sahip olan kare baklava, eşsiz lezzetiyle tanınan bir tatlıdır.İçindekiler:Un, yumurta, nişasta, şeker, fıstık, sadeyağ, kaymak(Hiçbir koruyucu ve katkı maddesi içermez.)Dayanma süresi:Kışın 5 g..
950,00TL
Vergiler Hariç:863,64TL
Kıvrım Baklava Kıvrım Baklava
Yeni
Gaziantepli baklava ustalarının ürettiği bu kıvrım baklava çeşidi sadece Gaziantep'te üretilmektedir. İçindekiler:Un, yumurta, nişasta, şeker, fıstık, sadeyağ, kaymak(Hiçbir koruyucu ve katkı maddesi içermez.)Dayanma süresi:Kışın 5 gün, yazın 3 günÖneri:Kışın alınan baklavayı yemeden önce hafif ısıt..
950,00TL
Vergiler Hariç:863,64TL
Midye Baklava Midye Baklava
Yeni Çok Satan
İnce yufka katları arasında Antep fıstığıyla doldurulmuş, şerbetle tatlandırılmış, göz alıcı bir görünüme sahip olan midye baklava, eşsiz lezzetiyle tanınan bir tatlıdır...
980,00TL
Vergiler Hariç:890,91TL
Mini Özel Baklava Mini Özel Baklava
Yeni
Gaziantepli baklava ustalarının ürettiği bu minik özel baklava çeşidi sadece Gaziantep'te üretilmektedir. İçindekiler:Un, yumurta, nişasta, şeker, fıstık, sadeyağ, kaymak(Hiçbir koruyucu ve katkı maddesi içermez.)Dayanma süresi:Kışın 5 gün, yazın 3 günÖneri:Kışın alınan baklavayı yemeden önce hafif ..
950,00TL
Vergiler Hariç:863,64TL
Özel Fıstıklı Şöbiyet Özel Fıstıklı Şöbiyet
Yeni Çok Satan
İnce yufka katları arasında Antep fıstığıyla doldurulmuş, şerbetle tatlandırılmış, göz alıcı bir görünüme sahip olan özel fıstıklı şöbiyet baklava, eşsiz lezzetiyle tanınan bir tatlıdır...
950,00TL
Vergiler Hariç:863,64TL
Burmalı Kadayıf Burmalı Kadayıf
Yeni Çok Satan
İnce kadayıf telleri fıstık ile doldurularak rulo şeklinde sarılıp ardından kızgın yağda kızartılan ve sonrasında şerbet ile tatlandırılan burmalı kadayıf, Türk mutfağının sevilen ve lezzetli tatlılarından biridir.İçindekiler:Un, yumurta, nişasta, şeker, fıstık, sadeyağ, kaymak(Hiçbir koruyucu ve ka..
900,00TL
Vergiler Hariç:818,18TL
Karışık Baklava Karışık Baklava
Yeni Çok Satan
İnce yufka katları arasında Antep fıstığıyla doldurulmuş, şerbetle tatlandırılmış, göz alıcı bir görünüme sahip olan karışık baklava, eşsiz lezzetiyle tanınan bir tatlıdır.İçindekiler:Un, yumurta, nişasta, şeker, fıstık, sadeyağ, kaymak(Hiçbir koruyucu ve katkı maddesi içermez.)Dayanma süresi:Kışın ..
950,00TL
Vergiler Hariç:863,64TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 16 (2 Sayfa)
Bu Sitede, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır.